top of page
Ankara Ege Ambar

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Parça Eşya Taşımacılıkta 20 Yıllık Deneyim

Ankara Ege Ambar olarak taşıma sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Bu deneyim, Ankara Ege Ambar'ı parça eşya taşıma sektöründe lider haline getirerek tüm parça eşya taşıma ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlı ve güvenli bir çözüm sunmuştur. Ankara Ege Ambar'ın öncelikli odağı her zaman sektördeki en iyi müşteri hizmetini sunmak olmuştur. Taşınmanın çok stresli olduğunun farkındayız ve bir numaralı hedefimiz tüm müşterilerimizin bilgili olmasını ve ihtiyaçlarına en uygun çözümü rahatlıkla seçmelerini sağlamaktır. Rekabetçi fiyatlandırma ve üstün müşteri hizmetleriyle Ankara Ege Ambar, parça eşya taşıma ve mobilya nakliye ihtiyaçlarınız için sektör lideri olmaya çalışmaktadır.

Parça eşya taşıma

Ankara Ege Ambar 

Parça Eşya ve Parsiyel Nakliye Çözümleri İçi 

0 533 239 16 50 numaralı telefondan bizi arayın

Parça eşya taşıma

Neden ANKARA EGE AMBAR?

Ankara Ege Ambar Ankara şubemiz ile İç Anadolu, Ege ve Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm bölgelerimize parça eşya taşıma gerçekleştirmektedir. Öğrenci ev eşyası, bekar eşyası, yazlık yada çeyiz eşyası gibi hacim olarak bir ev eşyasına göre daha az olan her türlü ev eşyanızı Ankara Ege Ambar ile rahat ve ekonomik bir şekilde gönderebilirsiniz.

Parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşımacılık

Posta taşıyıcıları ile geleneksel taşıma şirketleri arasındaki boşluğu doldurarak uzun mesafelere giden küçük taşımalarda uzmanız.

Parça eşya taşıma

Parsiyel Taşımacılık

Paketleme ve nakliye uzmanlarımız, güvenli taşımayı sağlamak için tüm mobilya öğelerini özel olarak paketler ve kutular.

Parça eşya taşıma
Parça eşya taşıma

Sigortalı Taşımacılık

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok sigorta seçeneğiyle, gönül rahatlığınız için her türlü değere sahip eşyalar tamamen sigortalanabilir.

Parça eşya taşıma

 Müşteri Hizmeti

Parça eşya nakliyat seçkin müşteri hizmetleri, iletişim noktanız olacak özel bir personel sağlar.

bottom of page